Zamówienia

Sklep Zielarsko-Medyczny Melisa dba o to, aby zamówione produkty zielarskie były jak najszybciej dostarczone do Waszych domów. Przed dokonaniem zakupów, proszę o zapoznanie się z warunkami zamówienia, płatności, wysyłki oraz zwrotów.

 

Zamówienia

Zarówno zioła, jaki i inne produkty dostępne w naszym sklepie , można zamówić za pośrednictwem:

  • Kontakt telefoniczny
  • Pocztę e-mail

 

Płatności

Za zamówione produkty zielarskie zamówione poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail, można zapłacić za pobraniem. W przypadku odbioru osobistego, można zapłacić przy odbiorze przesyłki w naszym Sklepie Zielarsko - Medycznym  Melisa w Mielcu,ul. Fredry 2.

 

Wysyłka

Z przyczyn technicznych lub czasowych nadanie przesyłki może się przedłużyć do 2 dni roboczych. W przypadku zamówień indywidualnych, zamówienie i wysyłka realizowana jest w ciągu max. 7dni roboczych. Proszę o podawanie numeru telefonu lub emaila, w celu możliwości poinformowania o przesyłce.

Paczki nadawane są za pośrednictwem Poczty Polskiej,Kuriera DPD lub 7Siódemki na życzenie klienta. Przesyłki są zabezpieczone i zapakowane tak, aby zamówione produkty ziołowe nie uszkodziły się w czasie transportu.

 

Zwroty

Reklamacje i zwroty można składać do 7 dni od dnia otrzymania paczki. Koszt wysyłki zwrotu ponosi osoba zamawiająca. Warunkiem przyjęcia zwrotów są nienaruszone opakowania zamówionych produktów, a także zwrócone ewentualne gratisy. Warunkiem uznania zwrotu jest paragon zakupu. Zwrot należności realizowany jest w terminie do 7 dni od otrzymania paczki zwrotnej.

 

Kontakt

News
LECZENIE PIJAWKĄ LEKARSKĄ

Rejestracja telefoniczna:

         

  Kontakt: 606 992 685 

 

Więcej informacji w zakładce 

       

          HIRUDOTERAPIA 

 

BADANIE DIAGNOSTYCZNE

Badanie Kwantowym Biorezonansem umożlwia:

 

wskazanie niedoboru witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów, enzymów, poziomu cukru we krwi i cholesterolu oraz prawidłowego funkcjonowania narządów strategicznych, takich jak trzustka, wątroba, nerki, śledziona, mózg i inne.

 

Więcej informacji w zakładce: Badanie diagnostyczne Kwantowym Biorezonansem Stanu Zdrowia

Kontakt: 696 056 052

 

 

 

 

 

 

 

Licznik odwiedzin: 174759
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl